Téma: Štěstí v práci v těžkých časech

Hlavním tématem letošní konference, která je pořádaná ve spolupráci EnterZone a Happiness @ Work, bude štěstí v práci v kontextu těžkých časů, jimiž vlivem viru COVID-19 v letošním roce v mnoha firmách procházíme. Podíváme se společně na to, jak firmu na taková období připravit a jak bude vlastně budoucnost práce vypadat, budeme se zabývat fungováním týmů a firem v digitální době, ale nahlédneme na vše i z pohledu zdraví a odolnosti jednotlivce, u kterého často vše končí i začíná.

0
Přednášek
0
Workshopy
0
Účastníků
0
Míst v ČR a světa

Inspirace i příklady z praxe

Šestý ročník mezinárodní konference Happiness@Work je akcí, jejíž cílem je změnit svět práce. Vědci, lídři i lídryně firem od nás i ze zahraničí na akci představí velmi konkrétní ukázky z vlastních úspěšných firem i vědecké výzkumy na nichž vše stojí. Ukážeme vám, proč má smysl zabývat se štěstím v práci a odnesete si nástroje a nápady, které k tomu můžete rovnou využít.

Znát své silné stránky

Umět je využít v životě a aplikovat je ve své práci.

Vytvořit si osobní vizi

Vytvořte si cestu, kterou se budete ubírat ve své kariéře

Time management

Naučíte se efektivně pracovat se svým časem a jak pracovat se svými návyky.

Prezentační dovednosti

Vyzkoušíte si vyjádřit svůj názor a obhájit. Aplikuje min. 3 techniky prezentování.

Konference v době koronové?

Možná vás zajímá, jaké máme plány pro konferenci, když v letošním roce COVID-19 podobné akce prakticky znemožňuje. Rozhodli jsme se tuto nepříjemnost vidět jako příležitost a připravili jsme koncept hybridní akce, která se bude odehrávat ve stejném čase na mnoha místech:

Možná vás zajímá, jaké máme plány pro konferenci, když v letošním roce COVID-19 podobné akce prakticky znemožňuje. Rozhodli jsme se tuto nepříjemnost vidět jako příležitost a připravili jsme koncept hybridní akce, která se bude odehrávat ve stejném čase na mnoha místech.

2. Mezinárodní inspirace
Přednášky se sice odehrají v některém z míst, budou ale živě přenášeny do všech ostatních lokalit. O žádný obsah tak rozhodně nepřijdete ať už budete kdekoli. Navíc budete mít prostor vše prodiskutovat s ostatními.

3. Workshopy a networking

Velký důraz letos klademe na prožitek na místě. Inspirativní přednášky zůstávají, navíc ale s ostatními prožijete hned několik workshopů, které vám pomohou jít v menších skupinkách opravdu do hloubky otevřených témat.

Setkávání a propojení

Konference během své krátké historie získala věhlas díky své jedinečné atmosféře. Staňte se její součástí a setkejte se s 50 dalšími účastníky a účastnicemi z řad manažerů/ek, leaderů/yň či HRistů/ek. Součástí akce je navíc také Happiness EXPO s představením konkrétních řešení a produktů, jež mohou s budováním úspěšných lidských firem pomoci.

Čemu se věnujeme v EnterZone?

Klademe důraz na psychologické bezpečí a pohodovou atmosféru, které vytváří podporující prostředí pro kreativitu a učení.

Klademe důraz na psychologické bezpečí a pohodovou atmosféru, které vytváří podporující prostředí pro kreativitu a učení.

Chceme spolupracovat na rozvoji trvale udržitelné společnosti, kde budou lidé žít spokojenější a naplněnější vědomý život.