Uvádíme do praxe výukové techniky založené na poznatcích o mozku jako jsou například gamifikace a neformální vzdělávání.

Klademe důraz na psychologické bezpečí a pohodovou atmosféru, které vytváří podporující prostředí pro kreativitu a učení.

Přehrát video

Naše vize

Chceme spolupracovat na rozvoji trvale udržitelné společnosti, kde budou lidé žít spokojenější a naplněnější vědomý život.

Co děláme

Otevíráme prostor pro lidi, kteří touží po smysluplném profesním naplnění. Proto vytváříme ucelený vzdělávací a sebepoznávací program, který je provede od poznání talentů až k nalezení vysněné práce nebo projektu.

Čemu se věnujeme

Řekli o nás

Koneckonců účastníky si můžete i poslechnout.

Přehrát video

Jana

Přehrát video

Václav

Přehrát video

Marta

Strong day

Jeden z prvních kroků k úspěchu a naplněnosti v životě je poznat sám sebe, své talenty a v čem jsme jiní než ostatní.

Restart Season

12 týdnů workshopů, koučingů a výzev pro ty co nový začátek myslí opravdu vážně.

Meetupy

Mimo jiné pořádáme pravidelní meetupy. Přijďte se zúčastnit.

Proběhlé akce a webináře

Členové týmu

Pavel Filip

Leader vzdělávací platformy Rise and Shine, vybírá lektory a komunikuje s partnery. Má 12leté zkušenosti s projekcí výrobních komplexů v Německu, Indii a Rusku.

Irena Pajerová

Věnuje se 12 let organizování akcí, dobrovolnictví a jazykovému koučinku. Věří v lidský potenciál, férové šance a otevřenou mysl. Baví jí cestování a Rise and Shine.

Ondřej Hýbl

Kouč osobního rozvoje. Dobrovolník vzdělávací platformy Rise and Shine. 10 let zkušeností s prací v nadnárodním korporátu.

Kontaktujte nás